Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197
P@welski, Autor o Peugeotowy - i nie tylko ...

Archive for P@welski

PEUGEOT INSTINCT CONCEPT

Kto nie marzył o samochodzie, którego prowadzenie jest całkowicie bezstresowe i umożliwiające stałą kontrolę tego co nas otacza? Takim, który nas rozumie, i zna nas tak dobrze, że potrafi przewidzieć nasze nawet najmniejsze potrzeby? Samochodzie, który jest częścią nas samych. Samochodzie, który usuwa wszelkie przeszkody i sprawia, że wszystko staje się płynne i oczywiste?
PEUGEOT spełnia te potrzeby pod hasłem wolności: wolności wyboru trybu jazdy i przeżyć, wolności poruszania się. Dowodem jest samochód koncepcyjny PEUGEOT INSTINCT CONCEPT.

Samochód PEUGEOT oferuje coś innego, dodatkowe odczucie. Nasi klienci to potwierdzają. Sukces nowego PEUGEOT 3008 jest tego dowodem, i tak samo będzie w przyszłości z samochodem autonomicznym. To odczucie nazywa się wolnością!
Jean-Philippe Imparato, Dyrektor Generalny PEUGEOT

Samsung ARTIK™ Cloud zapewnia łatwą i bezproblemową wymianę informacji pomiędzy urządzeniami i usługami mobilnymi, bez względu na stosowaną przez użytkownika technologię. PEUGEOT INSTINCT CONCEPT i SAMSUNG ARTIK™ Cloud zmieniają naszą wizję samochodu autonomicznego w rzeczywistość.
Dr. Luc Julia, Wiceprezes ds. Innowacji, Samsung Electronics

Zaprojektowanie samochodu autonomicznego jest ekscytującym wyzwaniem. To połączenie przeciwieństw, czyli aktywnej jazdy z trybem autonomicznym, któremu przyświeca jeden cel: dostarczanie wyłącznie przyjemności, wyzwalanie emocji. PEUGEOT INSTINCT CONCEPT to pierwszy koncepcyjny samochód autonomiczny, który pamięta o zapewnianiu przyjemności z jazdy.
Gilles Vidal, Dyrektor Stylu PEUGEOT

PEUGEOT INSTINCT CONCEPT w skrócie

PEUGEOT INSTINCT CONCEPT jest zaprojektowany zgodnie z hasłem: wolność. Wolność wyboru trybu jazdy, wolność poruszania się, wolność wymiany informacji pomiędzy urządzeniami. Koncepcja ta odpowiada pragnieniom i potrzebom użytkownika.
PEUGEOT INSTINCT CONCEPT ucieleśnia nierozerwalny związek pomiędzy marką i pojęciem przyjemności poprzez doświadczenie jazdy autonomicznym pojazdem by PEUGEOT.
Jazda autonomiczna to nadchodząca rewolucja w świecie motoryzacji. Wszyscy producenci będą w stanie wdrożyć tę technologię. O różnicy między markami będzie stanowił sposób jej wdrożenia.


Po raz pierwszy na świecie mamy w pełni działającą platformę I.o.T1 na pokładzie samochodu. To platforma Samsung ARTIK Cloud, która łączy pojazd z chmurą użytkownika.
PEUGEOT INSTINCT CONCEPT działa w symbiozie ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, umożliwiając przeżywanie jazdy w całkowicie nowy sposób. Samochód korzysta z danych, którymi kierowca chce się z nim podzielić: danych ze smartfona, smartwatcha czy automatyki domowej.
W dzisiejszych czasach codzienne zajęcia odbywają się w trybie ciągłym. Zarówno w domu, jak i w pracy, w sposobie spędzania czasu wolnego. PEUGEOT INSTINCT CONCEPT prezentuje nową gamę zastosowań, umożliwiających płynne korzystanie z różnych systemów.
PEUGEOT INSTINCT CONCEPT oferuje cztery tryby: dwa tryby jazdy z udziałem kierowcy (Drive Boost i Drive Relax) i dwa tryby jazdy autonomicznej (Autonomous Sharp i Autonomous Soft).
PEUGEOT Responsive i-Cockpit zmienia wnętrze w zależności od sposobu użytkowania, wynikającego z jazdy w trybie autonomicznym. Interfejsy zmieniają konfigurację przed, podczas i po zakończeniu jazdy w zależności od wybranego trybu jazdy i profilu użytkownika.
Niezależnie od okoliczności, kierowca ma całkowitą kontrolę nad systemem PEUGEOT INSTINCT CONCEPT. W trybie Autonomous, może wydać polecenie lub wykonać manewr za pomocą i-Device’a znajdującego się na konsoli środkowej.
PEUGEOT INSTINCT CONCEPT to samochód z nadwoziem typu shooting brake o ponadczasowym stylu. Aktywne elementy aerodynamiczne podkreślają jego niezwykle wyrafinowaną sylwetkę.

PEUGEOT INSTINCT CONCEPT – to, co najlepsze z I.o.T
PEUGEOT INSTINCT CONCEPT w pełni integruje usługi mobilne z samochodem.
Usługi i urządzenia mobilne stały się częścią nas samych. PEUGEOT postanowił je zintegrować w swoich samochodach w sposób bardziej prosty i naturalny, aby zaoferować swoim klientom bezstresowe, intensywne i bezprecedensowe doświadczenie. Doświadczenie, podczas którego nasi klienci stają się prawdziwymi reżyserami mobilności, zachowując przy tym wolność wyboru.
Aude Brille, Manager ds. Strategii PEUGEOT

Tworząc PEUGEOT INSTINCT CONCEPT inspirowaliśmy się naturą, a w szczególności człowiekiem. Ten ostatni zyskuje większą niezależność dzięki poznawaniu swojego otoczenia. W ten sam sposób PEUGEOT INSTINCT CONCEPT korzysta z metody deep learning, czyli uczenia się dla zrozumienia profilu użytkownika. W tym celu platforma I.o.T (Internet of Things) zarządzana przez Samsung ARTIK Cloud, łączy się z urządzeniami jego codziennego życia i przetwarza dane. Pochodzą one ze smartwatchy, smartfonów czy też z portali społecznościowych. Dom również się to tego przyczynia poprzez systemy automatyki domowej – telewizor z dostępem do Internetu, streaming audio, Home Assistant, komputer, itd. Także samochód jest nieocenionym źródłem informacji. Towarzyszy nam w naszym codziennym życiu: typowe przejazdy, ulubione miejsca, nawyki prowadzenia samochodu…
PEUGEOT i Sentiance, przedsiębiorstwo z branży Data Science, przetwarzają i analizują dane w celu zdefiniowania profilu użytkownika. Analiza jest przeprowadzana dynamicznie, a dane są zbierane w sposób ciągły. Pozwala to modelowi PEUGEOT INSTINCT CONCEPT na skonfigurowanie i dostosowanie swoich parametrów dla całkowitego zaspokojenia potrzeb i pragnień użytkownika.

Przegląd : www.autocentrum.pl : WIZJA MINIVANA CITROENA 4X4

Cały artykuł …

Przegląd : www.autocentrum.pl : Citroen C3 1.2 PureTech 110 KM, 2017 – test AutoCentrum.pl #315

Przegląd : www.autocentrum.pl : ELEKTRYCZNY PEUGEOT PARTNER TEPEE

Cały artykuł …

Nowy SUV PEUGEOT 3008 – finalista konkursu Car of the Year 2017 – zwyciężył w plebiscycie BEST CARS 2017, najważniejszym plebiscycie czytelniczym w Polsce. PEUGEOT 3008 zajął pierwsze miejsce w kategorii SUV-y (w tej kategorii startowało 45 aut).

Międzynarodowy plebiscyt Best Cars jest organizowany w Europie od ponad 40 lat ( w Polsce od 1994 roku). Jurorami w plebiscycie są tylko i wyłącznie czytelnicy magazynu Auto Motor i Sport.

Plebiscyt Best Cars cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników. Rokrocznie biorą w nim udział setki tysięcy czytelników z całej Europy, w tym tysiące z Polski (w tym roku było to 6648 uczestników z Polski).

Spośród czytelników, którzy oddali głos w plebiscycie Best Cars 2017 został wybrany zdobywca nagrody – w jego ręce trafią kluczyki do nowego PEUGEOT 3008 w wersji GT. Uroczyste przekazanie samochodu odbędzie się w czasie tegorocznych Targów Motor Show w Poznaniu.

Nowy SUV PEUGEOT 3008 zadebiutował na polskim rynku pod koniec ubiegłego roku.
Stanowi doskonałą odpowiedź na oczekiwania wymagających klientów, poszukujących nowych doznań i możliwości wyróżnienia się. Dysponuje mocnymi atutami – spektakularnym PEUGEOT i-Cockpit® drugiej generacji, przykuwającym wzrok designem, zoptymalizowaną konstrukcją i zaawansowanym technologicznie wyposażeniem. Gdy wsiada się do nowego SUV-a PEUGEOT 3008, nie sposób nie zwrócić uwagi na fantastyczne, futurystyczne stanowisko kierowcy – to właśnie najnowszy PEUGEOT i-Cockpit® czyli jeszcze bardziej kompaktowa kierownica, ekran dotykowy 8″ przypominający tablet, zainstalowany w centralnym punkcie deski rozdzielczej oraz panel wirtualnych zegarów o przekątnej 12,3”, który ma możliwość konfiguracji i personalizacji. Dostarcza on wszystkich niezbędnych podczas jazdy informacji. Panel centralny został również wyposażony w 6 przełączników typu „Toggle switch”, które zapewniają bezpośredni dostęp do głównych funkcji auta takich jak system audio, klimatyzacja, nawigacja, parametry samochodu i telefonu.

 

Wersja GT stanowi ukoronowanie oferty najnowszego SUV-a Marki. Nowy PEUGEOT 3008 GT został wyposażony w silnik 2,0 l BlueHDi 180 S&S i automatyczną skrzynię EAT6 o sześciu przełożeniach, posiada szereg wyróżniających tę wersję elementów wraz z dostępnym w opcji wyjątkowym dwukolorowym nadwoziem typu „Coupe Franche”.
Nowy SUV Peugeot 3008 to uosobienie wartości marki Peugeot – elegancki, dynamiczny, zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze detale i zapewniający niespotykaną dotąd przyjemność z jazdy.

Przegląd : moto.pl : Poradnik | Sportowe auta za 20 tysięcy złotych

Poradnik | Sportowe auta za 20 tysięcy złotych Poradnik | Sportowe auta za 20 tysięcy złotych

Cały artykuł …

Przegląd : motoryzacja.interia.pl : Peugeot 308 GTi. Wolisz auto czerwone czy czarne ?

Peugeot 308 GTi. Wolisz auto czerwone czy czarne ?

Cały artykuł …

Przegląd : onet.biznes.pl : Fatalne francuzy? Obalamy mit o awaryjności francuskich aut

Fatalne francuzy? Obalamy mit o awaryjności francuskich aut

Cały artykuł …

Przegląd : moto.pl : Salon Paryż 2016 | Peugeot 5008 | Nowa koncepcja

Salon Paryż 2016 | Peugeot 5008 | Nowa koncepcja

Cały artykuł …

Przegląd : moto.pl : Audi R8 V10 Plus | Jak brzmi „Wydech Roku” Moto.pl?

No to dzis całkiem nietypowo … ale robi wrażenie …