Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197
Sierpień 2012 - Peugeotowy - i nie tylko ...

Archive for 31/08/2012

Przegląd Moto.pl : Za co kochamy francuską motoryzację?

Za co kochamy francuską motoryzację?” na moto.pl pojawiły się Peugeoty :

Peugeot 405 Mi-16 / T16 : Link 

406 Mi T16

Peugeot 205 GTI : Link

Peugeot 406 Coupe : Link

 

Link do całego artukułu

 

Dziś nie lada gratka … 407 w TOP GEAR

Szukając w necie natknoiłem się na nagranie programy TOP GEAR w którym Richard Hammond testuje Peugeota 407, co z tego wyszło zobaczcie sami ….

Przegląd Moto.pl : Od dziś więcej fotoradarów na drogach. Gdzie staną? | Mapa

To już dziś …

Od dziś …LINK do artykułu

Przegląd Moto.pl : Tu staną nowe fotoradary | Mapa

Czas wakacyjny warto spojrzeć :

Tu staną nowe fotoradary | Mapa Link

Dwa samochody Peugeot 207 Super 2000 na podium 21. Rajdu Rzeszowskiego

Dwa samochody Peugeot 207 Super 2000

na podium 21. Rajdu Rzeszowskiego


Grzegorz Grzyb i Daniel Siatkowski z zespołu Peugeot Sport Polska zajęli drugie miejsce w zakończonym w sobotę Rajdzie Rzeszowskim, czwartej rundzie krajowego czempionatu. Michał i Grzegorz Bębenkowie, również jadący samochodem Peugeot 207 Super 2000,  ukończyli rajd na trzecim miejscu.

   21. Rajd RzeszowskiTegoroczny Rajd Rzeszowski był jednocześnie rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Słowacji. Impreza rozpoczęła się już w czwartkowy wieczór prologiem, rozgrywanym na ulicach okalających rzeszowską galerię Nowy Świat, gdzie Grzegorz Grzyb zajął drugie miejsce, ulegając jedynie autu klasy WRC. Podczas sześciu piątkowych odcinków specjalnych załoga Peugeot Sport Polska Rally Team utrzymywała bardzo wysokie tempo, wygrywając dwa z nich, a na pozostałych zajmując miejsca na podium. Grzyb i Siatkowski ostatecznie ukończyli dzień na drugim miejscu ze stratą do lidera wynoszącą zaledwie 8,4 sekundy. Pozostali zawodnicy jadący samochodami Peugeot 207 Super 2000 także radzili sobie znakomicie – Michał Bębenek i Maciej Rzeźnik wymieniali się najniższym miejscem podium aż do szóstego odcinka specjalnego, kiedy ten ostatni urwał koło i nie mógł kontynuować jazdy.

 21. Rajd RzeszowskiPodczas sobotniego etapu Grzegorz Grzyb i Daniel Siatkowski toczyli zaciętą walkę z liderami rajdu, wygrywając jeden z odcinków, a na czterech innych zajmując drugie miejsca. Zaowocowało to drugimi miejscami w klasyfikacji generalnej oraz w klasyfikacji drugiego dnia. Michał Bębenek zdobył trzecie miejsce w dniu i trzecie w klasyfikacji generalnej rajdu, a Maciej Rzeźnik, który powrócił do rywalizacji w sobotę, zajął czwarte miejsce w etapie oraz przebił się z 16. na 10. miejsce w klasyfikacji generalnej imprezy (uwzględniając karę za skorzystanie z systemu Superally). Peugeot zwyciężył w klasyfikacji producentów.

 

Grzegorz Grzyb: „Nie będę ukrywał, iż po cichu liczyliśmy na zwycięstwo w moim domowym rajdzie. Wraz z całym zespołem wykonaliśmy perfekcyjną pracę, pierwszy dzień układał się naprawdę bardzo fajnie, pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie rywalizować o zwycięstwo. Sobotniego poranka czułem, że będę miał szansę pościgać się z Kajetanem, niestety mimo naszych starań rywal był szybszy. Mimo wszystko jesteśmy bardzo zadowoleni z zajętego miejsca i bezbłędnej jazdy oraz przerwania złej passy. Dziękuję mojemu zespołowi, sponsorom oraz kibicom za wsparcie.

 

Dorota Pajączkowska, PR Manager: „Wspaniały wynik załogi Peugeot Sport Polska Rally Team! Szybkie i techniczne trasy Rajdu Rzeszowskiego w połączeniu z loterią pogodową były dla wszystkich zawodników niełatwym wyzwaniem, a Grzesiek Grzyb miał dodatkowe zadanie wykazania się przed własną publicznością. Zadanie wykonane na piątkę. 🙂

 

Kolejnym startem zespołu Peugeot Sport Polska Rally Team będzie słowacki Rajd Koszyc, łączona runda polskich, słowackich i węgierskich mistrzostw, który odbędzie się w dniach 6-8 września.

 

 

 

Wyniki 21. Rajdu Rzeszowskiego:

1. Kajetan KAJETANOWICZ / Jarosław BARAN (Subaru Impreza)                       1:40:34,6

2. Grzegorz GRZYB / Daniel SIATKOWSKI (Peugeot 207 Super 2000)                      +41,9

3. Michał BĘBENEK / Grzegorz BĘBENEK (Peugeot 207 Super 2000)                  +1:33,9

4. Wojciech CHUCHAŁA / Kamil HELLER (Subaru Impreza)                                   +2:26,1

5. Tomasz KUCHAR / Daniel DYMURSKI (Subaru Impreza)                                    +3:11,3

6. Jarosław KOŁTUN / Ireneusz PLESKOT (Ford Fiesta Super 2000)                     +5:44,2

7. Mariusz NOWOCIEŃ / Bartłomiej JAKUBOWSKI (Mitsubishi Lancer Evo X)   +7:02,7

8. Szymon KORNICKI / Robert HUNDLA (Citroen DS3)                                           +7:12,3

9. Jan CHMIELEWSKI / Jakub GERBER (Citroen DS3)                                             +7:29,1

10. Maciej RZEŹNIK / Przemysław MAZUR (Peugeot 207 Super 2000                 +7:29,5

 

 

Nieoficjalne wyniki Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski po 21. Rajdzie Rzeszowskim:

1. Kajetan Kajetanowicz / Jarosław Baran                                                               177

2. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek                                                                     94

3. Wojciech Chuchała / Kamil Heller                                                                           84

4. Maciej Rzeźnik / Przemysław Mazur                                                                     78

5. Tomasz Kuchar / Daniel Dymurski                                                                        71

6. Grzegorz Grzyb / Daniel Siatkowski                                                                      61

7. Łukasz Habaj / Piotr Woś                                                                                        46

8. Mariusz Małyszczycki                                                                                              36

 

Peugeot Sport Polska Rally Team sponsorowany jest przez firmy: Peugeot Polska, Total, Crusar, crusar4rally.eu, Casus Finanse, Supercar.pl, Agricol, Bimex-Bollhoff, DeFacto, Techgraf, ECM Group Polska, Provo oraz SPP Model.

Przegląd Moto.pl : Zła wiadomość dla ekologów … : Citroen C-Zero i Peugeot iOn wstrzymane

Produkcja Peugeota iOna i Citroena C-Zero zostaje wstrzymana.

Powód? Zbyt małe zainteresowanie klientów

Artykuł :

Peugeot-Ion

 

 

 

Przegląd Moto.pl : Fiat 500XL – szkice patentowe wyciekły do sieci

Fiat 500XL

„W Genewie poznaliśmy Fiata 500 w rozmiarze L. Dziś do sieci wyciekły szkice patentowe jeszcze większej, siedmioosobowej wersji auta …”

Mi ten samochód strasznie przypomina Peugeota 5008 ..

LINK

 

Limitowana seria Peugeot RCZ Brownstone – już w sklepach !!!

Limitowana seria Peugeot RCZ Brownstone

 

W ofercie Peugeot pojawiła się ekskluzywna wersja coupé RCZ Brownstone. Wyprodukowanych zostanie nie więcej niż 1000 sztuk tej serii. Na polski rynek trafi 10 z nich.

W ofercie Peugeot pojawiła się ekskluzywna wersja coupé RCZ Brownstone. Wyprodukowanych zostanie nie więcej niż 1000 sztuk tej serii. Na polski rynek trafi 10 z nich.

Wzbudzający emocje model RCZ od początku swojej obecności na rynku cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów. Wystarczy wspomnieć, że w 2011 roku nabywców znalazło aż 19 000 sztuk tego modelu. W Polsce cel handlowy coupé RCZ na rok 2012 to 150 szt. w porównaniu z 87 szt. sprzedanymi w roku ubiegłym.
Zaprezentowany po raz pierwszy podczas marcowego Salonu Samochodowego w Genewie Peugeot RCZ Brownstone wyróżnia się specjalnym brązowym lakierem nadwozia Guaranja, niedostępnym w standardowych wersjach modelu RCZ. Niezwykłe jest także wykończenie wnętrza – połączenie skóry Cohiba z Alcantarą – także w odcieniach brązu.

Bogate wyposażenie standardowe serii Brownstone obejmuje między innymi:
o Felgi aluminiowe 19″ Solstice Mat Black Onyx
o Zaciski hamulcowe w kolorze czarnym błyszczącym
o Przedni zderzak z czarnym błyszczącym wykończeniem
o Nawigację WIP Com 3D
o System Hi-Fi JBL
o Alarm
o Pakiet Easy Motion
o Pakiet Vision
o Pakiet Alcantara
o Oklejenie MyRCZ Nr 1

RCZ Brownstone wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1,6 l i mocy 200 KM, połączony z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach.

Cena modelu RCZ Brownstone w Polsce to 135 100 zł. Pierwsze auta będą dostępne na początku lipca.

Wzbudzający emocje model RCZ od początku swojej obecności na rynku cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów. Wystarczy wspomnieć, że w 2011 roku nabywców znalazło aż 19 000 sztuk tego modelu. W Polsce cel handlowy coupé RCZ na rok 2012 to 150 szt. w porównaniu z 87 szt. sprzedanymi w roku ubiegłym.

Zaprezentowany po raz pierwszy podczas marcowego Salonu Samochodowego w Genewie Peugeot RCZ Brownstone wyróżnia się specjalnym brązowym lakierem nadwozia Guaranja, niedostępnym w standardowych wersjach modelu RCZ. Niezwykłe jest także wykończenie wnętrza – połączenie skóry Cohiba z Alcantarą – także w odcieniach brązu.

Bogate wyposażenie standardowe serii Brownstone obejmuje między innymi:

  • Felgi aluminiowe 19″ Solstice Mat Black Onyx
  • Zaciski hamulcowe w kolorze czarnym błyszczącym
  • Przedni zderzak z czarnym błyszczącym wykończeniem
  • Nawigację WIP Com 3D
  • System Hi-Fi JBL
  • Alarm
  • Pakiet Easy Motion
  • Pakiet Vision
  • Pakiet Alcantara
  • Oklejenie MyRCZ Nr 1

 

RCZ Brownstone wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1,6 l i mocy 200 KM, połączony z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach.

Limitowana seria Peugeot RCZ Brownstone  Limitowana seria Peugeot RCZ Brownstone Limitowana seria Peugeot RCZ Brownstone

Cena modelu RCZ Brownstone w Polsce to 135 100 zł. Pierwsze auta będą dostępne na początku lipca.

 

Aby nikt nie miał wątpliwości gdzie jest kierowca …

Tym razem z kategorii moich fotek, sytuacji które mnie rozśmieszyły ….

Śmieszne 001

Warszawa 2012

Śmieszne 002