Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197
Listopad 2013 - Peugeotowy - i nie tylko ...

Archive for 27/11/2013

PRZEGLĄD : AUTOCENTRUM.PL : Peugeot 406 – z Francji też dobre?

Peugeot 406 – z Francji też dobre? …

Peugeot 406 - z Francji też dobre?Cały artykuł …

 

Carlos Tavares zastąpi w 2014 roku Philippe’a Varin na stanowisku Prezesa Zarządu PSA Peugeot Citroën

Carlos Tavares zastąpi w 2014 roku

Philippe’a Varin

na stanowisku Prezesa Zarządu PSA Peugeot Citroën

PSA

Philippe Varin powołany w czerwcu 2009 roku na stanowisko Prezesa Zarządu Grupy PSA Peugeot Citroën, a następnie wybrany na kolejną kadencję, opracował i wdrożył wraz ze swoją ekipą szeroki program odbudowy i rozwoju Grupy w sferze strategicznej, przemysłowej, handlowej i finansowej, w kontekście największego kryzysu, jakiego doświadczył europejski przemysł motoryzacyjny.

W momencie podjęcia przez Zarząd PSA negocjacji dotyczących projektów handlowych i przemysłowych, Philippe Varin zdecydował, że cały kolejny etap konsolidacji i zdobywania rynków będzie realizowany już pod kierownictwem nowego pilota, zdolnego wdrożyć, w dalszej perspektywie, przyjętą strategię Grupy.

DS WORLD PARIS, KWINTESENCJA LINII DS

DS WORLD PARIS, KWINTESENCJA LINII DS

DS_01

 

27 listopada 2013 roku w stolicy Francji otwarty zostanie DS WORLD PARIS, czyli kolejny salon w pełni poświęcony linii DS. Paryski salon mieścił się będzie przy ulicy François 1er 33, w samym centrum tzw. Złotego Trójkąta, w pobliżu Pól Elizejskich i Alei Montaigne’a. DS WORLD PARIS będzie jednocześnie salonem ekspozycyjnym i handlowym, powierzchnią prezentującą historię i dedykowaną modelom z linii DS, a także obszarem otwartym na artystów i różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych.

 DS_02

Linia DS CITROËNA inspirowana jest luksusem à la française. Aby należycie mogła wyrazić swój charakter potrzebowała symbolicznego miejsca w stolicy Francji, która była kolebką legendarnego CITROËNA DS. Miejscem tym będzie DS WORLD PARIS. Fasada w stylu Art Déco kryje trzy dostępne dla zwiedzających poziomy ekspozycji. DS WORLD PARIS całkowicie zanurza zwiedzających w świecie DS, który stanie się też areną odważnych wydarzeń artystyczno-kulturalnych.

Przegląd : moto.pl :Dobre wrogiem lepszego | Diesel kontra Otto

Dobre wrogiem lepszego | Diesel kontra Otto

Dobre wrogiem lepszego | Diesel kontra Otto Dobre wrogiem lepszego | Diesel kontra Otto Dobre wrogiem lepszego | Diesel kontra Otto

 

Dobre wrogiem lepszego | Diesel kontra Otto Dobre wrogiem lepszego | Diesel kontra Otto

 

całe porównanie …

Przegląd : autocentrum.pl : TOP 10 | Pancerne samochody – Peugeot 504

TOP 10 | Pancerne samochody

Peugeot 504

TOP 10 | Pancerne samochody TOP 10 | Pancerne samochody

 

Cały artykuł …

Przegląd : autocentrum.pl : TOP 10 | Youngtimery do jazdy na co dzień – Peugeot 205

TOP 10 | Youngtimery do jazdy na co dzień   Peugeot 205

TOP 10 | Youngtimery do jazdy na co dzień TOP 10 | Youngtimery do jazdy na co dzień

 

Cały artykuł …

Nagroda Fleet Leader 2013 dla Peugeot Polska

Nagroda Fleet Leader 2013 dla Peugeot Polska

Podczas V Ogólnopolskich Targów Branży Flotowej – Fleet Market 2013, które odbyły się 19 listopada br. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, Peugeot Polska został uhonorowany statuetką Fleet Leader 2013.

fleet_leader

Fleat Leader to najważniejsze wyróżnienia branżowe magazynu „Fleet”, które corocznie wręczane są osobom, podmiotom i firmom z branży flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na rynku flotowym i motoryzacyjnym. Statuetki przyznawane są przez kapitułę, w skład której wchodzą przedstawiciele partnerów magazynu „Fleet”.

W tym roku, pośród wszystkich podmiotów działających w branży flotowej i motoryzacyjnej wyróżniony został m.in. Peugeot Polska

Nagroda Fleet Leader 2013 dla Peugeot przyznana została za zrealizowanie dostawy 1300 samochodów dla Poczty Polskiej i wygranie kolejnego przetargu na dostawę kolejnych 850 modeli.

Dyrektor ds. Sprzedaży Do Firm Peugeot Polska, Grzegorz Sokalski po odebraniu statuetki powiedział:

To zaszczytne wyróżnienie dla Peugeot, które z jednej strony bardzo nas wyróżnia na rynku flotowym w Polsce, z drugiej z kolei jest mobilizacją do dalszej wytężonej pracy w przyszłości.

Peugeot w roku 2013 jest czwartą marką pod względem wolumenów sprzedaży na rynku polskim. Warto przypomnieć, iż wynik realizowany jest bez uwzględnienia najważniejszego gracza na rynku flotowym, reprezentanta z segmentu C – czyli modelu 308. Z nowym Peugeot 308 obecnym w ofercie producenta w  Polsce od 24 października br. dział sprzedaży flotowej wiąże ambitne plany począwszy od 2014.

W Walii opadła kurtyna.

W Walii opadła kurtyna.

Walia

Sezon 2013 Rajdowych Mistrzostw Świata FIA zakończył się dzisiaj po południu w Walii. Dani Sordo i Carlos del Barrio – jedyna załoga zespołu Citroën Racing pozostała w rywalizacji po trzech pierwszych etapach rajdu, dotarła do mety zajmując siódme miejsce. Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team plasuje się na drugim miejscu w klasyfikacji producentów. W klasyfikacji kierowców Mikko Hirvonen i Dani Sordo zajęli, odpowiednio, czwartą i piątą pozycję.

 Czwarty, ostatni etap rajdu składał się z sześciu odcinków specjalnych, z których trzy wytyczone były na słynnych drogach szutrowych w walijskich lasach. Dani Sordo i Carlos del Barrio, jedyni pozostali na trasie zawodnicy zespołu Citroëna, za cel stawiali sobie doprowadzenie DS3 WRC z numerem start owym 3 do mety ostatniej rundy bieżącego sezonu. Aby zwiększyć szanse powodzenia, hiszpańska załoga zabrała na trasę etapu, przejeżdżanego bez postoju serwisowego, dwa koła zapasowe.

CITROËN NAPĘDZA MAJKĘ

CITROËN NAPĘDZA MAJKĘ

Citroen_Majka_0046

Rafał Majka, jeden z najlepiej zapowiadających się polskich kolarzy, zostaje ambasadorem marki Citroën. Jest to realizacja globalnej strategii marki, u podstaw której leży współpraca ze sportowcami, którzy dzięki swojej wytrwałości i odwadze nie boją się sięgnąć po sukces. W ramach współpracy Rafał Majka będzie użytkownikiem Citroëna DS5.

Citroen_Majka_0086

Dynamizm, kreatywność, ale przede wszystkim silny charakter są kwintesencją Citroëna, dlatego marka od lat współpracuje ze sportowcami w kraju i za granicą. Citroën wspierał m. in. Roberta Korzeniowskiego, ikonę polskiego sportu, był partnerem Kingi Baranowskiej oraz Tomasza Cichockiego, osób o nieugiętej woli walki, które potrafiły odnaleźć w sobie odwagę, by stawić czoła najbardziej ekstremalnym warunkom. Za granicą ambasadorem marki został m.in. kolarz Peter Sagan, przedstawiciel dynamicznej generacji sportowców, który ma już na swoim koncie sukcesy na arenie międzynarodowej, jak również w swoim rodzinnym kraju. Teraz do grona sportowych osobowości dołącza Rafał Majka, młody, ambitny i utalentowany kolarz, który stoi u progu swojej kariery.

Citroen_Majka_0057 Citroen_Majka_0125

Youtube : REKLAMA Volvo Van Damme

REWELACJA !!!

Van Damme w rewelacyjnej formie 🙂

Uwielbiam takie kawałki ….