Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197
Luty 2014 - Peugeotowy - i nie tylko ...

Archive for 28/02/2014

MA QING HUA UZUPEŁNIA SKŁAD KIEROWCÓW CITROËN RACING

MA QING HUA UZUPEŁNIA SKŁAD KIEROWCÓW CITROËN RACING

– Citroën Racing ma przyjemność powitać nowego kierowcę w składzie zespołu World Touring Car Championship – Ma Qing Hua, – Ma Qing Hua, 26-letni kierowca pochodzący z Chin, ma solidne doświadczenie w jednomiejscowych samochodach wyścigowych, również na poziomie Formuły 1. Zdobył Mistrzostwo Chin w wyścigach Samochodów Turystycznych (Klasa 1600 cm³) w 2011 roku. – Program Ma Qing Hua na rok 2014 obejmuje wyścigi w Moskwie, Spa-Francorchamps, Szanghaju i Makao. Weźmie również udział w piątym wyścigu, który będzie wyznaczony w terminie późniejszym.

MQH_Portrait_04

Hua Ma Qinq dołączy Sébastiena Loeba, Yvan Mullera i José María Lópeza zasilając fabryczny zespół Citroën Racing Team WTCC. Marka Citroën, nieustannie zwiększająca swoją obecność na rynkach światowych zadbała o  międzynarodowy skład zespołu WTCC, wybierając kierowców z trzech różnych kontynentów.

 

“W 2013 roku Chiny stały się naszym rynkiem numer jeden ” – potwierdza Arnaud de Lamothe, Dyrektor Komunikacji, Marketingu marki Citroën. ” w 2013 roku osiągnęliśmy na chińskim rynku 26% wzrost sprzedaży w porównaniu do roku poprzedniego, wyprzedzając 19% tempo wzrostu całego rynku samochodów nowych. Zamówienia na CITROËNA C-Elysée, który jest produkowany w naszym zakładzie Wuhan, już przekroczyły nasze cele. W 2014 roku naszą ambicją jest sprzedać ponad 100.000 sztuk tego modelu na rynku chińskim. Postawione przez nas cele oraz ciągle rozwijana współpraca z naszym partnerem Dongfeng Citroën doprowadziły nas do wyboru chińskiego kierowcy, który wystartuje w  C-Elysée WTCC”.

Przegląd : autoswiat.pl : Peugeot 301 1.6 VTi LPG | Test

Peugeot 301 1.6 VTi LPG | Test

Peugeot 301 1.6 VTi LPG | Test

 

Cały artykuł

PROTOTYPOWY CITROËN C1 SWISS&ME – UKŁON W STRONĘ GENEWSKIEGO SALONU SAMOCHODOWEGO

PROTOTYPOWY CITROËN C1 SWISS&ME – UKŁON W STRONĘ GENEWSKIEGO SALONU SAMOCHODOWEGO 

Citroen C1

Z okazji 84. edycji salonu samochodowego w Genewie CITROËN prezentuje prototyp C1 Swiss & Me – unikalną i zaskakującą wersję swojego najnowszego auta miejskiego.

Citroen C1
Idealnie obrazujący możliwości personalizacji Nowego CITROËNA C1 prototyp C1 Swiss&Me przybiera barwy Szwajcarii, co stanowi ukłon w stronę Genewy, gdzie model pojawi się jako światowa premiera.
Citroen C1

Genewa – miasto słynące z najwyższej jakości życia – jest idealnym miejscem dla najnowszego modelu Marki, który z radością stawia czoło wszystkim wyzwaniom metropolii.

 Citroen C1
Szczególną uwagę poświęcono elementom graficznym i kolorystyce dwubarwnego nadwozia łączącego czerwony dach, którego odcień nawiązuje do szwajcarskiej flagi i karoserię w kolorze perłowej bieli

Citroen C1

CITROËN NA SALONIE SAMOCHODOWYM W GENEWIE: NOWA ERA

CITROËN NA SALONIE SAMOCHODOWYM W GENEWIE:

NOWA ERA 

CITROËN NA SALONIE SAMOCHODOWYM W GENEWIE: NOWA ERA
19/02/2014 Z okazji Salonu Samochodowego w Genewie CITROËN prezentuje dwie światowe premiery, które są prawdziwym manifestem nowego pozycjonowania gamy głównej: CITROËNA C4 CACTUS i Nowego CITROËNA C1. Linia DS natomiast, ze wspaniałym wynikiem 420 000 samochodów sprzedanych od momentu wprowadzenia na rynek w 2010 roku, potwierdza, że stanowi alternatywną propozycję dla tradycyjnych marek Premium. Wraz z zaprezentowanym ostatnio modelem DS 5LS linia nadal rozwija się i kontynuuje podbój rynku, szczególnie poza Europą.

CITROËN na Salonie Samochodowym w Genewie to:
Dwie światowe premiery obrazujące nowy kierunek, jaki obiera CITROËN w ramach oferty gamy głównej o jasnym pozycjonowaniu: więcej stylu, większy komfort i więcej użytecznych technologii za niższą cenę. Pierwszą nowością jest CITROËN C4 CACTUS-  alternatywna propozycja dla kompaktowych hatchback’ów, która wyznacza nowy kierunek rozwoju Marki. CITROËN idzie o krok dalej, pokazując oryginalną i zdumiewającą odsłonę swojej światowej premiery – prototypowy model C4 CACTUS Aventure. Marka prezentuje także odnowioną wersję modelu, który odniósł duży sukces handlowy – Nowego CITROËNA C1. Pokaże również CITROËNA C5 w nowej odsłonie – wersji CrossTourer, która korzysta z zawieszenia Hydractive III+, wyjątkowego na skalę światową rozwiązania Marki. Ponadto na stoisku CITROËNA w Genewie eksponowane będą nowy CITROËN C4 Picasso i Grand C4 Picasso, na które dotychczas złożono już ponad 72 000 zamówień.

Przegląd : wyborcza.biz : Rodzina Peugeot traci kontrolę po 200 latach rządów

Rodzina Peugeot traci kontrolę

po 200 latach rządów

Rodzina Peugeot traci kontrolę po 200 latach rządówCały artykuł

 

NOWY CITROËN GRAND C4 PICASSO ZDOBYWCĄ PRESTIŻOWEGO TYTUŁU VAN ROKU W PLEBISCYCIE AUTO LIDER 2013

NOWY CITROËN GRAND C4 PICASSO ZDOBYWCĄ PRESTIŻOWEGO TYTUŁU VAN ROKU W PLEBISCYCIE AUTO LIDER 2013

 auto_lider

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 7 lutego 2014 roku w hotelu Sheraton w Warszawie, wręczone zostały nagrody dla zwycięzców plebiscytu Auto Lider 2013 ogłoszonego na łamach tygodnika „Motor” i miesięcznika „Auto Moto”. Największą liczbę głosów, a tym samym prestiżowy tytuł Auto Lider 2013 w kategorii VAN otrzymał Nowy CITROËN Grand C4 Picasso.

CL_13.074.038_02

 

Plebiscyt Auto Lider organizowany przez Wydawnictwo Bauer i wchodzące w jego skład redakcje ma już za sobą dwanaście edycji i jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej w Polsce.

PNU_2599

Wyniki konkursu zależą wyłącznie od czytelników i internautów, którzy głosują na swoich faworytów w 13 kategoriach, wybierając najlepsze premiery motoryzacyjne, modele, innowacje techniczne i projekty marketingowe za pomocą SMS-ów, jak również za pośrednictwem strony internetowej www.magazynauto.pl/autolider.

W 13. Edycji plebiscytu Auto Lider, Nowy Grand C4 Picasso zdobył statuetkę w kategorii Van potwierdzając tym samym, że koncepcja auta rodzinnego, jaką przedstawił w ubiegłym roku CITROËN zyskuje aprobatę najbardziej wymagającego jury – czytelników a zarazem klientów.

CL_13.074.033 CL_13.074.037_02 CL_13.075.012_01

NOWY CITROËN C4 PICASSO TRIUMFUJE W PLEBISCYCIE CZYTELNIKÓW „BEST CARS 2014” ORGANIZOWANYM PRZEZ „AUTO MOTOR I SPORT”

NOWY CITROËN C4 PICASSO TRIUMFUJE W PLEBISCYCIE CZYTELNIKÓW „BEST CARS 2014” ORGANIZOWANYM PRZEZ

„AUTO MOTOR I SPORT”

BestCars-14-Logo_PL

Wielokrotnie nagradzany w ostatnim czasie Nowy CITROËN C4 Picasso po raz kolejny zostawia w tyle swoich rywali i zgarnia główną nagrodę. W jubileuszowym, 20. plebiscycie „BEST CARS 2014”, organizowanym przez „Auto motor i sport”, model nazwany Technospace zyskał uznanie czytelników i został wybrany „Najlepszym Samochodem Roku” w kategorii vanów.

CL_13.074.037_03

W tegorocznej edycji plebiscytu 5134 czytelników polskiej edycji magazynu „Auto motor i sport” wytypowało swoich faworytów spośród 384 modeli produkowanych seryjnie i sprzedawanych w Polsce oraz w Europie. Wyłoniono 30 zwycięskich samochodów po trzy w każdej z 10 klas. Do wyboru było 58 vanów, ale to właśnie Nowy CITROËN C4 Picasso zasłużył według czytelników na miano lidera w tej kategorii.

CL_13.074.038_03

C5 CROSSTOURER: ZAPROSZENIE DO PODRÓŻY

C5 CROSSTOURER:

ZAPROSZENIE DO PODRÓŻY

Z okazji Salonu Samochodowego w Genewie CITROËN prezentuje uterenowioną odsłonę CITROËNA C5 – wersję CrossTourer. Nowa odmiana zachowuje wszystkie atuty, które zapewniły sukces CITROËNOWI C5 sprzedanemu na całym świecie w liczbie ponad 530 000 egzemplarzy. Obdarzony wyrazistą osobowością CITROËN C5 CrossTourer, z zawieszeniem Hydractive III+ i inteligentnym systemem kontroli trakcji, oferuje rozwiązania gwarantujące najwyższy komfort jazdy i stanowi prawdziwe zaproszenie do podróży.

14B8_04

CITROËN C5 jest ceniony przez użytkowników za swoje wzorcowe właściwości jezdne. Atuty te ujawniają się jeszcze wyraźniej w tej nowej wersji, która pozwala w pełni cieszyć się komfortem jazdy niezależnie od warunków

 

13B2_05 13B3_04 13B4_02 13B5_04 13B7_04 14B5_04 14B6_04 14B7_04

BRĄZOWY MEDAL MADSA ØSTBERGA

BRĄZOWY MEDAL MADSA ØSTBERGA 

Po trzecim miejscu załogi Kris Meeke / Paul Nagle w Monte Carlo, w Szwecji na trzecim stopniu podium stanęła druga para zawodników Citroëna – Mads Østberg i jego pilot Jonas Andersson. · Kris Meeke, startujący po raz pierwszy w rajdzie rozgrywanym na śniegu i lodzie, dotarł do mety na pozycji premiowanej punktami. Khalid Al Qassimi i Chris Patterson zajęli szesnaste miejsce. · Za miesiąc Rajdowe Mistrzostwa Świata przeniosą się na kontynent amerykański – najbliższą rundą w tegorocznym kalendarzu, czekającą załogi fabryczne zespołu Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team, będzie Rajd Meksyku, zaplanowany na dni 6-9 marca.

AUTO - WRC RALLY SWEDEN 2014

 

Na sobotę, ostatni dzień Rajdu Szwecji, zostały zawodnikom do pokonania 142 km jazdy na czas, co stanowiło 44% łącznej długości odcinków specjalnych tej rundy. Pomimo trudnych warunków drogowych na bardzo mokrych trasach Mads Østberg czuł się za kierownicą swojego Citroëna DS3 WRC coraz pewniej i wyraźnie zwiększył tempo. Norweski kierowca zmniejszał różnicę czasową dzielącą go od rodaka, Andreasa Mikkelsena i atakując go, na odcinku Torntorp 2 zaliczył swoje pierwsze zwycięstwo oesowe w barwach Citroëna. Mads wygrał ponownie na Power Stage, zapisując w ten sposób na swoim koncie trzy dodatkowe punkty. Do awansu na drugie miejsce zabrakło mu ostatecznie 5,9 s., ale po raz pierwszy od czasu przesiadki do Citroëna DS3 WRC Norweg ukończył rajd na trzecim miejscu.

 

AUTO - WRC RALLY SWEDEN 2014 AUTO - WRC RALLY SWEDEN 2014 AUTO - WRC RALLY SWEDEN 2014 AUTO - WRC RALLY SWEDEN 2014 AUTO - WRC RALLY SWEDEN 2014 AUTO - WRC RALLY SWEDEN 2014 AUTO - WRC RALLY SWEDEN 2014 AUTO - WRC RALLY SWEDEN 2014

Przegląd : moto.pl : ProfiAuto – Test Peugeot 508

ProfiAuto – Test Peugeot 508

Peugeot 508 Hybrid