Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197
Październik 2014 - Peugeotowy - i nie tylko ...

Archive for 30/10/2014

CITROËN NA SALONIE SAMOCHODOWYM W PARYŻU: CEL OSIĄGNIĘTY

28102014132505_cl-14134040

 

Tegoroczny Salon Samochodowy w Paryżu był dla Citroëna okazją do kontynuowania ofensywy produktowej oraz potwierdzenia wizerunku marki, która wykorzystuje kreatywność i technologiczne rozwiązania dla poprawy komfortu i przyjemności jazdy. Cel został osiągnięty: rezerwacje na samochody wzrosły o 21% w stosunku do 2012 roku, w czasie piętnastodniowego salonu odbyło się ponad 1000 jazd próbnych, a ponad milion odwiedzających mogło przeżyć doświadczenie „feel good” na najlepszym stoisku salonu w Paryżu, wyróżnionym tym tytułem przez redakcję l’Argus.

28102014132505_cl-14134029

Na stoisku Citroëna zgasły światła po bardzo udanych dwóch tygodniach, w czasie których:

– liczba odwiedzających wzrosła do 1 253 000 osób, co potwierdza zainteresowanie motoryzacją i umacnia pozycję Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu, który ma najwyższą frekwencję spośród wszystkich międzynarodowych salonów.

28102014132506_cl-14134055

Przegląd : autocentrum.pl : Peugeot 308 SW 1.2 PureTech 130 hp – acceleration 0-100 km/h

Peugeot 308 SW 1.2 PureTech 130 hp – acceleration 0-100 km/h

Przegląd : autocentrum.pl : [PL] Citroen C5 Crosstourer 2.2 HDi 204 KM – pomiar spalania

Citroen C5 Crosstourer 2.2 HDi 204 KM – pomiar spalania

ŚLADAMI FANGIO – PECHITO LÓPEZ MISTRZEM ŚWIATA WTCC!

ŚLADAMI FANGIO – PECHITO LÓPEZ MISTRZEM ŚWIATA WTCC!

FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP 2014 - SUZUKA - JAPAN

 

SUZUKA INTERNATIONAL CIRCUIT (25-26 października 2014) – META

  • W dwa tygodnie po zdobyciu tytułu Wyścigowego Mistrza Świata w klasyfikacji producentów*, Citroën zapewniasobie także tytuł wśród kierowców – mistrzem zostaje José María López.
  • Na japońskim torze Suzuka Pechito odniósł swoje dziewiąte zwycięstwo w bieżącym sezonie. Na podium w biegu nr1 stanął również Sébastien Loeb.
  • José María López jest pierwszym kierowcą z Argentyny od czasu Juana-Manuela Fangio, który zdobywa tytuł MistrzaŚwiata w wyścigach samochodowych.

FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP 2014 - SUZUKA - JAPAN

Zapewniając sobie w sobotnich kwalifikacjach pole position, José María López wykonał dodatkowy krok przybliżający go do końcowego sukcesu. W tej sytuacji do wywalczenia tytułu mistrzowskiego WTCC FIA wystarczało mu zajęcie czwartego miejsca w jednym z biegów. Jednak kierowca Citroëna C-Elysée WTCC z numerem startowym 37 zamiast wyrachowania i jazdy jedyniepo niezbędne punkty postanowił pokazać pełnię swoich możliwości.

FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP 2014 - SUZUKA - JAPAN

W chwili zgaśnięcia świateł Pechito popisał się najlepszym startem w całym sezonie i zajął pozycję na czele stawki, przedYvanem Mullerem. Sébastien Loeb, ruszający z trzeciej pozycji, miał mniej udany start i po pierwszym okrążeniu zajmowałpiąte miejsce – oprócz dwóch kolegów z zespołu wyprzedzali go Tom Chilton i Hugo Valente.

MADS ØSTBERG AWANSUJE O DWA MIEJSCA W KLASYFIKACJI KIEROWCÓW

MADS ØSTBERG AWANSUJE O DWA MIEJSCA W KLASYFIKACJI KIEROWCÓW

WRC ESPAGNE 2014

 

RAJD HISZPANII KATALONIA – COSTA DAURADA (23-26 października 2014) – META

• Dzięki zajęciu w Rajdzie Hiszpanii miejsca tuż poza podium, Mads Østberg i Jonas Andersson zrobili ważny krok naprzód, awansując w klasyfikacji kierowców bieżącego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata o dwa miejsca.
• Dzięki punktom zaliczonym przez skandynawską załogę, zespół Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team przystąpi do ostatniej rundy sezonu zajmując drugą pozycję w klasyfikacji producentów.
• Rajd Wlk. Brytanii, runda zamykająca tegoroczną rywalizację w WRC odbędzie się w Walii w dniach od 13 do 16 listopada.

Przegląd : autocentrum.pl : Citroen C5 Crosstourer 2.2 HDi 204 hp – acceleration 0-100 km/h

Przegląd : auto-swiat.pl : Auta bez ściemy #27 – Dacia Duster kontra Citroen C4 Aircross

Auta bez ściemy #27 – Dacia Duster kontra Citroen C4 Aircross

Auta bez ściemy #27 - Dacia Duster kontra Citroen C4 Aircross

 

Cały artykuł ( film) …

Przegląd : moto.pl : Peugeot 205 T16 | Drogowa B Grupa w rekordowej cenie

Peugeot 205 T16 | Drogowa B Grupa w rekordowej cenie

Peugeot 205 T16  Drogowa B Grupa w rekordowej cenie

Cały artykuł …

Trwa akcja CENTRA MOCY – sprawdź bezpłatnie swój akumulator!

Trwa akcja CENTRA MOCY – sprawdź bezpłatnie swój akumulator!

Centrum mocy

Rozpoczęła się akcja CENTRA MOCY, w ramach której można sprawdzić stan swojego akumulatora przed zimą. Akcja potrwa do 22 listopada 2014 r.

Zimowe problemy z akumulatorem niestety nie są rzadkością i skutecznie potrafią zepsuć poranek niejednemu kierowcy. Dlatego Exide zorganizował bezpłatną, ogólnopolską akcję diagnostyczną pod nazwą Centra Mocy, w ramach której w niemal 300 sklepach i warsztatach w całej Polsce każdy może sprawdzić stan swojego akumulatora przed nadejściem zimy – mówi Krzysztof Najder z Exide Technologies S.A., właściciela marki Centra.

Akcja już trwa – by skorzystać z bezpłatnej kontroli stanu akumulatora, należy udać się do najbliższego punktu sprzedaży akumulatorów lub warsztatu, który bierze udział w akcji Centra Mocy (lista placówek biorących udział w akcji dostępna jest na stronie akumulator.pl). Na miejscu nasz akumulator zostanie sprawdzony za pomocą specjalistycznego testera. Wynik badania będzie umieszczony na specjalnej naklejce na akumulator oraz przekazany w formie uzupełnionej ulotki. Kierowcy otrzymają także kupon rabatowy, uprawniający do zakupu nowego akumulatora marki Centra lub Exide. Kupon rabatowy jest ważny przez 12 miesięcy od daty kontroli akumulatora i można go zrealizować w punkcie sprzedaży, w którym dokonaliśmy przeglądu akumulatora w ramach akcji Centra Mocy.

Dzięki akcji Centra Mocy możemy dowiedzieć się, jaki jest stan naszego akumulatora oraz czy wskazana jest jego wymiana na nowy. Użytkownicy zdecydowani na zakup nowego akumulatora, będą mogli skorzystać z rabatu, który warto negocjować, ponieważ wielkość rabatu pozostaje w gestii punktu sprzedaży akumulatorów. Wcześniej należy sprawdzić, jak powinien wyglądać prawidłowo wypełniony kupon i nalepka, aby mieć pewność, że sprzedawca dobrze je uzupełnił – dodaje Krzysztof Najder.

Lista sklepów oraz instrukcja wypełniania kuponu rabatowego i nalepki dostępne są na stronach: www.akumulator.pl.

 

Informacja o Exide Technologies

Exide Technologies działa w 80 krajach i dysponuje ponad 120-letnim doświadczeniem. Jest jednym z największych producentów akumulatorów i podmiotów zajmujących się recyklingiem akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Firma tworzy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie magazynowania energii dla rynku motoryzacyjnego i przemysłu. Akumulatory Exide dostarczane są na pierwsze wyposażenie wiodącym producentom pojazdów osobowych, ciężarowych i wózków widłowych. Exide zaopatruje także rynek wtórny (AM) odnoszącymi sukcesy, rozpoznawalnymi markami.

Więcej informacji: www.exide.com.

logo_exide Plakat_Centra_Mocy

 

Nowy Peugeot 508 w barwach PKOl

Nowy Peugeot 508 w barwach PKOl

Samochody Peugeot dla PZS

22 października Irena Szewińska, Członkini Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego oraz Andrzej Kraśnicki, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego odebrali kluczyki do nowych Peugeot 508. Samochody zostały uroczyście przekazane przez Dyrektora Handlowego Peugeot Polska, Tomasza Chodkiewicza, przed siedzibą Centrum Olimpijskiego.

Samochody Peugeot dla PZS

Peugeot Polska od 2 lat jest Oficjalnym Sponsorem Polskiego Ruchu Olimpijskiego, Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej oraz Polskiej Młodzieżowej Reprezentacji Olimpijskiej. Wspiera także Związki Sportowe, a flota modeli Peugeot w barwach Komitetu pokonała już przez ten okres ponad 2 000 000 kilometrów, czyli 50-krotność obwodu kuli ziemskiej.

Samochody Peugeot dla PZS

22 października Irena Szewińska, siedmiokrotna medalistka igrzysk olimpijskich i dziesięciokrotna mistrzostw Europy oraz Andrzej Kraśnicki, Prezes PKOl odebrali jako pierwsi kluczyki do floty nowych Peugeot 508, które obok crossoverów 3008, minivanów 5008 oraz modeli 308 SW i Expert wspierają Polski Komitet Olimpijski oraz jego członków – Polskie Związki Sportowe dyscyplin olimpijskich w ich codziennej pracy.

Samochody Peugeot dla PZS

Tuż przed odebraniem samochodów przedstawiciele kierownictwa PKOl mieli okazję zapoznać się z nowościami technologicznymi i rozwiązaniami wprowadzonymi w modelu 508 oraz sportowymi planami marki Peugeot. Szczególne zainteresowanie wzbudziły reflektory Full LED, w które jest wyposażona flota Peugeot 508 oraz nowe silniki wysokoprężne 2.0 BlueHDi 180.

Samochody Peugeot dla PZS

Podczas ceremonii wręczenia Irena Szewińska powiedziała: „Jestem bardzo zadowolona z mojego dotychczasowego Peugeot 508 i z tym większą ciekawością i przyjemnością siądę za kierownicą nowego modelu (…)Firma Peugeot przyzwyczaiła mnie już do tego, że zamiast zmieniać mi opony na zimowe wymienia mi samochód na nowy”- dodała z uśmiechem.

Prezes PKOl po przekazaniu samochodów dodał: „Jesteśmy wdzięczni za wsparcie ze strony Peugeot przede wszystkim dla Związków Sportowych, których codzienną działalność wspieramy samochodami marki Peugeot. Duch „Motion&Emotion,” to niewątpliwie wspólny mianownik sportowej codzienności PKOl oraz Peugeot. Zarówno dla komitetu – w kontekście przygotowań do kolejnych igrzysk – jak też dla Peugeot w przeddzień startu w Rajdzie Dakar – czeka nas emocjonujący rok”.

Dyrektor handlowy Tomasz Chodkiewicz podkreślił, iż to szczególny zaszczyt i radość uczestniczyć za sprawą floty Peugeot w odradzaniu się siły polskiego sportu.

Samochody Peugeot dla PZS