Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197
Listopad 2014 - Peugeotowy - i nie tylko ...

Archive for 30/11/2014

Przegląd : wyszukanesamochody.pl : Wół roboczy… 2 900PLN

Wół roboczy… 2 900 PLN

Wół roboczy... 2 900PLN

 

Cały artykuł …

 

Przegląd : motospace.pl : Citroen C5 2.0 HDI z roku 2005

Citroen C5 2.0 HDI z roku 2005

Cały artykuł …

Przegląd : czasgentlemanow.pl : GDY SZLAG CIĘ TRAFI NA DRODZE – JAK REAGOWAĆ

GDY SZLAG CIĘ TRAFI NA DRODZE – JAK REAGOWAĆ

Cały artykuł …

SÉBASTIEN LOEB WYSTARTUJE W DS 3 WRC W RAJDZIE MONTE-CARLO 2015!

Dziewięciokrotni Rajdowi Mistrzowie Świata i siedmiokrotni zwycięzcy Rajdu Monte-Carlo – Sébastien Loeb i Daniel Elena – wracają do rywalizacji na trasach rajdów WRC i wezmą udział w pierwszej rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata 2015, za kierownicą DS 3 WRC. Ten pojedynczy występ, w jednej z najbardziej prestiżowych rund w przyszłorocznym kalendarzu WRC, uświetni wejście do świata sportów motorowych nowej marki DS

SÉBASTIEN LOEB

Od Szwecji przez Argentynę aż po Australię, cykl WRC odbywający się na wszystkich rodzajach nawierzchni i przy ekstremalnie różnych warunkach pogodowych, jest niewątpliwie wielkim wyzwaniem. Mając na koncie dwa tytuły mistrzowskie w kategorii producentów i 23 zwycięstwa w pojedynczych rundach, DS 3 WRC jest jednym z najbardziej utytułowanych samochodów, biorących udział w rywalizacji. Legendarny Rajd Monte-Carlo organizowany w południowo-wschodniej Francji, odbędzie się w przyszłym roku w terminie 19-25 stycznia i po raz kolejny otworzy rajdowy sezon.

SÉBASTIEN LOEB

Przegląd : autocentrum.pl : Czy zimą stosować węższe opony?

Czy zimą stosować węższe opony?

Cały artykuł …

Przegląd : mojeauto.pl : Citroen C4 Cactus 1.2 82KM: Awangarda z bąbelkami

Citroen C4 Cactus 1.2 82KM: Awangarda z bąbelkami

Cały artykuł …

Gigantyczna zjeżdżalnia we flagowym salonie Citroëna C_42 czyli niespotykane wrażenia ‘Feel Good’!

Międzynarodowa witryna marki CITROËN na Polach Elizejskich udostępnia publiczności unikalną, gigantyczną zjeżdżalnię! Zadziwiająca rura w kształcie spirali wysokości 26 metrów i długości 63 metrów jest bez wątpienia najszybszym środkiem lokomocji umożliwiającym przemieszczanie się z ostatniego piętra salonu C_42 do stoiska rajdowego w części podziemnej zaledwie w czasie 15 sekund! Pomysł z kategorii ‘Feel Good’ doskonale symbolizuje nowy wizerunek Marki CITROËN.

Gigantyczna zjeżdżalnia typu tobogan w kształcie nowoczesnej rzeźby w samym sercu Pól Elizejskich? CITROËN dokonał tego niewiarygodnego wyczynu w swoim flagowym salonie C_42!

Gigantyczna zjeżdżalnia we flagowym salonie Citroëna C_42 czyli niespotykane wrażenia ‘Feel Good’! Gigantyczna zjeżdżalnia we flagowym salonie Citroëna C_42 czyli niespotykane wrażenia ‘Feel Good’!

CITROËN RACING I KRIS MEEKE KONTYNUUJĄ WSPÓLNĄ PRZYGODĘ W SEZONIE 20

• Kris Meeke, kierowca przekonujący swoją postawą w trakcie swego pierwszego pełnego programu startów w klasie WRC Rajdowych Mistrzostw Świata FIA, będzie w nich rywalizował za kierownicą DS 3 WRC także w sezonie 2015.
• Brytyjski zawodnik będzie nadal startował w parze z irlandzkim pilotem Paulem Nagle.

MOTORSPORT - WORLD RALLY CAR CHAMPIONSHIP 2014 - MONTE CARLO RALLY  - MONACO / GAP / MONACO 16 TO 19/01/2014 - PHOTO: CITROEN RACING / AUSTRAL 03   CITROEN TOTAL ABU DHABI WRT (FRA) / YVES MATTON / CITROEN DS3 - AMBIANCE

W roku 2005 Kris Meeke, startując Citroënem, zajął na koniec sezonu trzecie miejsce w kategorii Junior WRC, a w roku 2009 zwyciężył w klasyfikacji International Rally Challenge (IRC). Na rok 2013 przypadły jego pierwsze starty w roli członka zespołu Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team. W zakończonym kilka dni temu sezonie 2014 Brytyjczyk przyczynił się do zdobycia przez zespół Citroëna tytułu Rajdowego Wicemistrza Świata Producentów.

Mateusz Puszkarski zbiera środki na multimedialny przewodnik drogowy dla kierowców z niepełnosprawnościami

polakpotrafi.pl

W Polsce jest około 5 milionów osób z niepełnosprawnością, a zaledwie 300 tysięcy porusza się samodzielnie po Polsce. To niewiele. Chciałbym to zmienić i na ten cel potrzebuję Waszego wsparcia – mówi Mateusz Puszkarski, który na platformie http://polakpotrafi.pl/bezbarier próbuje zebrać od początku października pieniądze na projekt aktywizacji osób z niepełnosprawnością.

 By zebrać kwotę na realizację multimedialnego przewodnika brakuje mu 13 486 złotych – ma na to już tylko 14 dni. Akcja zbiórki kończy się 2 grudnia w przeddzień Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Teoretycznie były panczenista – Mateusz Puszkarski – nie powinien wsiąść za kółko – w wyniku wypadku porusza się na wózku i sprawne ma tylko kilka palców jednej dłoni.

Mateusz Puszkarski przed wypadkiem

Nowoczesne technologie pozwalają jednak na wykonanie skomplikowanych choć często kosztowych adaptacji i przybliżają osoby takie jak Mateusz i innych niepełnosprawnych do samodzielnego prowadzenia auta w przyszłości i niezależności na co dzień. Mateusz marzy o tym, by stać się jednym z pierwszych takich kierowców w Polsce zbiera pieniądze na adaptację przekazanego mu samochodu Peugeot Partner.

Gdy tylko adaptacja się powiedzie Mateusz chciałby pójść krok dalej i ułatwić wejście do świata kierowców pozostałym osobom z niepełnosprawnością. W jaki sposób chce to zrobić? Tworząc multimedialny przewodnik drogowy.

 

W ramach przewodnika chcę pokazać, że przełamywanie barier jest możliwe i osoby z niepełnosprawnością takie jak ja mogą prowadzić samochód, ale tez spojrzeć na poziom dostosowania infrastruktury, aby móc się poruszać– mówi Mateusz Puszkarski.

„Jeśli do 2–ego grudnia zbiorę pełną kwotę będę mógł zrealizować mój projekt – brakuje mi 13 486 złotych. Jeśli nie zbiorę pełnej kwoty pieniądze wrócą do darczyńców”

 Obecnie od początku października Mateusz zbiera na projekt multimedialnego przewodnika na platformie crowdfoundingowej Polakpotrafi.pl. Partnerzy akcji: Peugeot Polska, Fundację Integracja, Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Kierowców SPiNKA, tunel aerodynamiczny Flyspot oraz Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego, przeznaczyli nagrody rzeczowe za wkład w akcję.

Można wymienić m.in – zdjęcie z autografem panczenistów, pocztówka z podróży po Polsce zaadaptowanym samochodem, koszulkę #bezbarier, album z historią PZŁS oraz zaproszenie na Galę Człowieka Bez Barier.

Dodatkowo wśród nagród niematerialnych widnieją: lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot realizacja szkolenia motywacyjnego przez Mateusza, wspólny udział w jednym z kursów samochodem po Polsce oraz profesjonalny test osobowościowy przeprowadzony przez ekspertów ze SPiNKi.

Loty w tunelu aerodynamicznym

Wyjątkową gratką są także koszulka #bezbarier z podpisami medalistów olimpijskich z Soczi 2014, w tym Zbigniewa Bródki, rowery Peugeot Polska z autografem kolarki Sylwii Rekowskiej oraz samochód Peugeot 308 SW z dwoma bakami do wykorzystania przez tydzień.

Koszulka #bezbarier

By dołączyć do akcji należy wejść na stronę www.polakpotrafi.pl/bezbarier, wybrać i opłacić jedną z nagród. Akcja kończy się 2 grudnia w przeddzień Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Przegląd : moto.pl : Co oferuje rynek w segmencie A?

Co oferuje rynek w segmencie A?

Cały artykuł …